Koncentrat wyciąg Bogdan Barton ochotka 50ml

BB-KO

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

15,37 zł brutto

Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru
Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru

Opis

Rodzaj aromat
Kolor czerwony
Typ 0,080
Waga 60g
Długość 95x50x50
Smak ochotka
Rozmiar 50ml

Więcej informacji

Logo Łowię bo lubię

Koncentrat ochotka wędkarska o bardziej intensywnym (100% naturalnym) działaniu o każdej porze roku. Mocno skoncentrowany daje dużo możliwości użycia. Do suchych zanęt zaleca się rozrabiać koncentrat ochotki z wodą, daje to dużo lepsze rozprowadzenie w zanęcie. A to z kolei powoduje ściągnięcie ryb w łowiska z bardzo daleka.

Buteleczka 50 ml wystarcza na 5-10 kg kulek proteinowych. Już kilka kropelek koncentratu z ochotki wędkarskiej do ciasta czy innych przynęt, takich jak kukurydza czy groch, dodanych dzień przed łowieniem daje dużo lepsze wyniki.

Samo maczanie przynęt w koncentracie z ochotki już daje rybom sygnał, że jest coś naturalnego do zjedzenia. Każdy gatunek ryby zna larwy ochotki i w różnych porach roku się nimi wprost objada.
Podczas wylotów ochotki, ich larwy wydzielają bardzo silny aromat. Ryby doskonale o tym wiedzą i nic innego ich wtedy nie interesuje do zjedzenia. Trafienie w taki okres wylotu ochotki z takim koncentratem może zakończyć się przygodą życia. Życzę sukcesów oraz fajnych przygód nad wodą - Bodzio.

  • Dawkowanie: 1g na 1kg zanęty
  • Pojemność: 50 ml