Koncentrat wyciąg Bogdan Barton super wanilia 50g

BB-KW

Nowy produkt

6 Przedmioty

13,19 zł brutto

Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru
Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru

Opis

Typ 0,080
Waga 50g
Długość 85x48x48
Smak wanilia

Więcej informacji

 Logo Łowię bo lubię

Najmocniejsza i najsłodsza wanilia w proszku. Wydajność i skuteczność jest nieporównywalna. W stu procentach sprawdzona na wielu łowiskach na których ryby takie jak KARPIE, AMURY, LESZCZE, LINY, KARASIE, PŁOCIE… już się zetknęły z tym cudownym zapachem i smakiem.

Wydajność jest ogromna, ponieważ taka ilość (50g) wystarczy nawet na przygotowanie 200 kg kulek proteinowych. Koncentrat wanilia posiada również w składzie ogromne ilości protein roślinnych, na które to szczególnie wiosną i latem tak mocno ryby reagują. Ale zimą na pewno też nie odpuszczą grube płocie czy nawet karpie spod lodu.

Do zanęt wystarczy dosłownie odrobina tej wanilii, żeby zwiększyć skuteczność na sprawdzonych już łowiskach. Można dodawać do ciast i każdej innej przynęty czy zanęty, gotowej czy samorodnej. Do białych robaków wystarczy odrobinka do pudełka i od razu zmienia się w super żywą i słodką przynętę. Możliwości zastosowania są setki - zależy to od wyobraźni każdego wędkarza.

ŚWIETNIE ROZPUSZCZA SIĘ W WODZIE, CO TWORZY NIESAMOWITY HIT WŚRÓD DODATKÓW ZANĘTOWYCH I PRZYNĘTOWYCH. DAJE TO NIESAMOWITĄ WYDAJNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ!!!

  • Dawkowanie: 1g na min. 10 kg zanęty
  • Ilość: 50g