Atraktor DIP Smrodek Bogdan Barton 100ml

BB-DS1

Nowy produkt

4 Przedmioty

10,23 zł brutto

Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru
Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru

Opis

Rodzaj uniwersalny
Typ 0,150
Waga 110g
Długość 90x65x65
Rozmiar 100ml

Więcej informacji

 Logo Łowię bo lubię

Złów takie okazy jak łowi już kilka tysięcy wędkarzy i to z marszu!

Ten atraktor można stosować w każdy dowolny sposób, jako dip maczając w nim białe robaki, czerwone robaki, rosówki czy kulki proteinowe. Dodawać do ciast w bardzo małej ilości ze względu na wysoką zawartość tłuszczu, co niesamowicie ściąga ryby z dalekich odległości, a dodany do zanęty w proporcji łyżka stołowa (może być dużo więcej) na 5kg zanęty ściąga ryby do zanęty nie tylko z dużych odległości ale również z każdej warstwy wody dzięki uwalniającym się tłustym proteinom. Duża presja wędkarska, zanieczyszczenia wody, zakwity (sinice), to różne zapachy, przez które ciężko się przebić żeby ściągnąć ryby i zachęcić do żerowania chociaż słabego. Bardzo pomoże tutaj "smrodek".

Jest to niesamowicie skutecznym dodatkek do zanęt powierzchniowych, które nasiąknięte zapachem i smakiem protein unoszących się długo w toni doprowadzają ryby do zanęty w licznych stadach. Można również maczać w nim miękkie przynęty spinningowe…

W każdym pojemniczku znajduje się całkiem naturalny osad. Są to resztki mięczaków, larw itp. A teraz smrodek został wzbogacony dodatkowo o wyciąg z małży i wyciąg ze skorupiaków. Przed pójściem na ryby należy porządnie wstrząsnąć pojemniczkiem. Wówczas będzie on o niebo skuteczniejszy.

Dawkowanie: łyżka stołowa (i więcej) na 5kg zanęty

Pojemność: 100 ml