Zdjecie Zobacz większe

Ripper Lunker City Shaker 3.25" Smelt 116

725442321161

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

2,63 zł brutto

Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru
Super płatności PayPal oraz FirstData do wyboru

Opis

Typ 0,010
Długość 75x14x10

Więcej informacji

Ripper Lunker City Shaker 3.25" Smelt 116

Gumowe przynęty wykonane są z wielką dbałością o szczegóły. Sposób malowania, dodatki w postaci kolorowych brokatów, to najwyższy poziom w wykonywaniu tego rodzaju przynęt. Bardzo dużym plusem jest dokładne kolorowanie gum, które w efekcie końcowym wyglądają niesamowicie atrakcyjnie i kusząco dla ryb. Połączenie barw jest mocno przemyślane i w wielu przypadkach odwzorowuje naturalny pokarm drapieżników. Przynęty wykonane są z bardzo dobrej gumy, która jest sztywna, mięsista i wytrzymała.

Przeznaczenie

  "SHAKER" nie jest standardowym ripperem ani kopytem. Stosunkowo obfity brzuszek, wąski ogonek i niewielka, ale gruba płetwa ogonowa, odpowiadają za bardzo specyficzną pracę. Testowana guma idealnie nadaje się do łowienia sandaczy, okoni i szczupaków w opadzie. Dobrze też sprawdza się podczas jednostajnego prowadzenia. " SHAKER " pracuje kusząco uzbrojony w ciężką główkę, jednak swoje walory ukazuje zbrojony w ciężarek od 5 do 12 gram. Śmiało możemy zabrać "SHAKERA"  nad wodę stojącą oraz w wartki nurt dużej rzeki.

W akcji

"SHAKER " pracuje bardzo atrakcyjnie. Przy lekkim obciążeniu guma ciekawie zamiata ogonkiem oraz kolebie się na boki intensywnie lusterkując. Pięknie pracuje w opadzie oraz przy energicznym podszarpywaniu. Najciekawsze jest to, że w zależności od wagi obciążenia guma uzyskuje bardzo różną pracę. "SHAKERA" zbroiliśmy nawet w główki o masie 50 gram. Co zaskakujące i pozytywne - nadal pracuje kusząco. Praca testowanych gumek jest wyróżniająca na tle dostępnych gum na polskim rynku. Nie bez powodu "SHAKE "  zyskał sobie wielu zwolenników.

Ogólne wrażenie

Stosunkowo niedroga i bardzo atrakcyjna przynęta. Doskonale wykonana i dostępna w wielu ciekawych odmianach kolorystycznych. Trwała i smacznie pracująca. Same superlatywy. Jakość wykonania, przeznaczenie, akcja – to główne zalety tej przepięknie pracującej gumy